مشاوره و سفارش

نایلون عریض گلخانه ای

کارخانه جات پلاستيک حضرتى تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی است، پلاستیک کشاورزی بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی قیمت گذاری می شود، قیمت گذاری به علت حذف واسطه ها و تولید مستقیم بسیار پایین می باشد. نایلون که دارای رنگ مشکی است باعث جذب نور و گرما می شود اما هیچ تابش نور مستقیمی را از خود انتقال نمی دهد از همین رو بسیاری از کشاورزان برای محصولات کاشتی خاص خود از نایلون کشاورزی مشکی استفاده می کنند.

افزودنی ANTI FOG (ضد مه)

به علت بسته شدن فضای گل خانه توسط نایلون کشاورزی عمل فتوسنتز در داخل فضای خود گلخانه انجام می شود که باعث کاهش راندمان رشد می شود زیرا با کاهش ۳۰% دریافت نور توسط گیاه روبه رو می شویم، همینطور چکیدن قطرات شبنم روی گیاهان بسیار دیر از بین می روند زیرا فضای گلخانه محدود است، شبنم ها همانند ذره بین عمل می کنند و باعث سوختگی برگ ها می شوند. از همین رو با استفاده از افزودنی anti fog در فیلم ها مزایای زیادی دارد.

مالچ های نایلونی

بعد از به عمل آمدن محصول، مالچ های نایلونی مانع تماس میوه ها با سطح خاک می‌شوند و این می‌تواند به افزایش کیفیت محصول نهایی کمک نماید. آنچنان که اشاره شد کشت نایلونی می‌تواند از خاک در مقابل فرسایش بادی و خاکی نیز جلوگیری نماید و همینطور شرایط بهتری را برای رشد و گسترش ریشه‌ها فراهم آورد. مالچ های پلاستیکی در ابعاد، ضخامت و رنگ های مختلفی در بازار موجود می‌باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع نايلون عريض (گلخانه اى) -سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع نايلكس-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع سلفون-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع شيرينگ-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

hazraticomp@gmail.com

ایمیل

jalilhazrati@gmail.com

درباره ما :

پلاستيک حضرتى، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نايلون، شيرينگ، نايلكس و سلفون آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پلاستيک حضرتى

جلیل حضرتی

Call Now Buttonتماس بگیرید